Новини та події Клубу «Краєзнавець»

30/11/2018 Вітаємо Наталію Тріпутіну!

Друк монографії «У двобої з небуттям: Комунальне господарство Харкова у роки Другої світової війни»

Вітаємо Наталію Тріпутіну!

В листопаді побачила світ монографія «У двобої з небуттям: Комунальне господарство Харкова у роки Другої світової війни», автором якої є Наталія Тріпутіна, почесний співробітник Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, завідувачка сектору наукової бібліотеки університету, лауреат творчої премії ім. Д. Багалія в галузі краєзнавства Харківського міськвиконкому, член клубу «Краєзнавець». Копітке дослідження, представлене в книзі, отримало багато схвальних відгуків фахівців і краєзнавців. Воно, безумовно, «допоможе нашим сучасникам глибше осягнути характер і масштаби воєнної катастрофи та подвиг наших земляків, які вистояли у двобої з небуттям і зробили безцінний внесок у порятунок людської цивілізації», – говориться у вступному слові ректора університету Володимира Бабаєва.

 

 

  Фото з сайту ХНУМГ ім. О. М. Бекетова

 

На цьому засіданні були присутні журналісти Леонід Строковський та Іван Марченко, науковці Іван Саратов та Борис Заскальков, співробітники відділу краєзнавчої роботи (нині відділ «Україніка» ім. Т. Г. Шевченка) Тетяна Шерстюк, Галина Каширіна та Валентина Ярошик, які були ініціаторами його створення.

Докладніше: Клуб у цифрах і фактах :: Засновники клубу «Краєзнавець»

 

Краєзнавча електронна бібліотека пропонує:

В 1999 р. з метою популяризації діяльності дослідників краю відділ «Україніка» започаткував серію біобібліографічних посібників «Краєзнавці Слобожанщини».


  «Іван Юхимович Саратов – вчений, краєзнавець»  

  «Михайло Красиков – вчений, краєзнавець, поет»  

  «Ігор Миколайович Лаврентьєв - архітектор, краєзнавець»